ГлавнаяКарта сайтаКонтактПоискИнтернет МагазинСсылкиДрузья
Бодибилдинг черновцы, бодибилдинг в черновцах Спортивное питание черновцы bodybuilding, doping, sport, фитнесс чемпионы бодибилдинга, чемпионы пауэрлифтинга
Главная
Тренировки
Пауэрлифтинг
Фитнес
Питание
Интервью
Олимпия
Пpогpаммы тренировок
Советы профессионалов
Препараты - допинг
Статьи о стероидах
Книги
Знаменитости
Новости
Соревнования
Фотографии
Видео
Спортзалы
Магазины
Ваши фото
Спортсмены Черновцов
Наши партнеры
Стол руководителя шпон махагон

Цены на продвижение сайтов Лаймнет

ЧМ 2018

Новости бодибилдинга

новости спортивного питания черновы, новости бодибилдинг   новини бодібілдінга, новини спортивного харчування

Кубку України з бодібілдингу та фітнесу. Полтава

Нещодавно в нашій області була створена Федерації бодібілдингу та фітнесу Чернівецької області .Дана організація є обласним представником Національної Федерації Бодібілдингу України. Спільними зусиллями Янчука Ігора (президент фед.) та Перепелкіної Анастасії (віце президент) наша область була гідно представлена на Кубку України з бодібілдингу та фітнесу 27-28,04,2013 в м. Полтава!

Наша чернівчанка Трофименкова Інна , яка боролась в номінації бодіфітнес жінки, ще на реєстрації виділялась бездоганною спортивною формою та була в числі головних претендентів на медаль. Головні наші надії були на боротьбу в номінації бодіфітнес 163 см! Але на превеликий жаль , чи можливо навпаки ,данна категорія не була включена в положення змагань. Тому атлетка була змушена пройти в вищу номінацію - «бодіфітнес 165 см.» Не дивлячись на це завдяки важкій праці , довготривалій підготовці та бажанням до перемоги Інна здобула бронзову медаль та гідно заявила про себе та нашу область на всю Україну! Ми вітаємо з вдалим дебютом Інни в ФББУ (Національна Федерація Бодібілдингу України) і чекаємо на присвоєння кандидата в майстри спорта і майбутні перемоги цією титулованої атлетки! Слід зауважити , що в данний момент ведуться переговори щодо включення Трофіменкової Інни в збірну України . В результаті чого вона буде передставляти нашу країну на чемпіонаті світу , який буде проходити 13-16 вересня 2013 року в Києві.

 
Последние новости
03.05.2013
17.09.2012
19.05.2011
17.03.2010
15.12.2009
 
Популярные статьи
 
Rambler's Top100
Copyright © 2008 www.bodybuilding.cv.ua
rating@Mail.ru