ГлавнаяКарта сайтаКонтактПоискИнтернет МагазинСсылкиДрузья
Бодибилдинг черновцы, бодибилдинг в черновцах Спортивное питание черновцы bodybuilding, doping, sport, фитнесс чемпионы бодибилдинга, чемпионы пауэрлифтинга
Главная
Тренировки
Пауэрлифтинг
Фитнес
Питание
Интервью
Олимпия
Пpогpаммы тренировок
Советы профессионалов
Препараты - допинг
Статьи о стероидах
Книги
Знаменитости
Новости
Соревнования
Фотографии
Видео
Спортзалы
Магазины
Ваши фото
Спортсмены Черновцов
Наши партнеры

Новости бодибилдинга

новости спортивного питания черновы, новости бодибилдинг   новини бодібілдінга, новини спортивного харчування

Кубку України з бодібілдингу та фітнесу. Полтава

Нещодавно в нашій області була створена Федерації бодібілдингу та фітнесу Чернівецької області .Дана організація є обласним представником Національної Федерації Бодібілдингу України. Спільними зусиллями Янчука Ігора (президент фед.) та Перепелкіної Анастасії (віце президент) наша область була гідно представлена на Кубку України з бодібілдингу та фітнесу 27-28,04,2013 в м. Полтава!

Наша чернівчанка Трофименкова Інна , яка боролась в номінації бодіфітнес жінки, ще на реєстрації виділялась бездоганною спортивною формою та була в числі головних претендентів на медаль. Головні наші надії були на боротьбу в номінації бодіфітнес 163 см! Але на превеликий жаль , чи можливо навпаки ,данна категорія не була включена в положення змагань. Тому атлетка була змушена пройти в вищу номінацію - «бодіфітнес 165 см.» Не дивлячись на це завдяки важкій праці , довготривалій підготовці та бажанням до перемоги Інна здобула бронзову медаль та гідно заявила про себе та нашу область на всю Україну! Ми вітаємо з вдалим дебютом Інни в ФББУ (Національна Федерація Бодібілдингу України) і чекаємо на присвоєння кандидата в майстри спорта і майбутні перемоги цією титулованої атлетки! Слід зауважити , що в данний момент ведуться переговори щодо включення Трофіменкової Інни в збірну України . В результаті чого вона буде передставляти нашу країну на чемпіонаті світу , який буде проходити 13-16 вересня 2013 року в Києві.

 
Последние новости
03.05.2013
17.09.2012
19.05.2011
17.03.2010
15.12.2009
 
Популярные статьи
 
Copyright © 2008 www.bodybuilding.cv.ua